KRISTEL MARDISOO ja MARGARETIGA seksikalt vihma peletamas

KRISTEL MARDISOO ja MARGARETIGA seksikalt vihma peletamas

Kui ma peaks tegema nimekirja Eesti kõige ilusamatest naistest, siis oleks kindlasti Kristel Mardisoo nende seas. Niisiis oli mul suur rõõm, kui ta otsustas vastu võtta mu pakkumise poseerida moeseeria jaoks koostöös Tallinnas Pärnu maanteel asuva imevahva poega Margaret.
 Väike Itaalia kleidipood Margaret on tõeline kullavaramu, kust leiab omale midagi ilusat iga maitsega stiilne naisterahvas, kes ei karda katsetada ja oma julge stiiliga silma paista. Margaret müüb ainsana Eestis selliseid Itaalia brände nagu Save the Queen!, EAN13 ja Isabelle Blanche. Valikus olevad naisteriided on disainitud ja toodetud Itaalias ning paistavad silma huvitavate kangaste, ilusate lõigete ning naiselike tikandite ja mustrite poolest.

 

Poes pakutav valik sobib nii julgele eestlasele kui särtsakale venelannale ning kui sinna esimest korda sattusin, siis teadsin, et ma soovin kindlasti seal pakutavat ka teistele moehuvilistele jagada. Sealsed rõivad sobivad hästi ensekindlale naisele, kes on kindla sissetulekuga ning juba teab hästi, mida elult tahab.
Niisiis oli minu silmis brünett kaunitar Kristel ideaalne valik modelliks! Esimese komplekti valisin natukene seksikama ja mängulisema. Roheline vallatult läbipaistev Isabelle Blanche’i kleit sobib kanda  igapäevaselt t-särgi ja teksade peal või pidulikul sündmusel väikese jakikese all. EAN13 rombidega mustvalge jakk võitis mu südame kohe silmapaistva mustri ja põnevate naiselike detailide poolest.
Juhtumisi valisime Kristeliga pildistamiseks päeva, mil sadas vahelduva eduga pidevalt vihma. Särtsakas Kristel muidugi ei lasknud ennast sellest sugugi häirida, haaras näppu vihma eest kaitsva varju ja võttis poose nagu tõeline profimodell.
Kogemus pani mind mõtlema sellele, kui palju laseme vihmal või süngemal perioodil oma elu mõjutada. Vihm ju läheb varsti üle, ja kui kohe lähe, siis ei ole see miski, mida saaksime paugupealt muuta. Muuta saame vaid enda suhtumist olukorda. Niisiis haarakem näppu vihmavari, tõmmakem selga soojem jope (mille alt piilub lustakas kleidike) ja jalga mõnusad saapad ning silkame üle suurte lompide teades, et ainult meie ise saame enda ümber olevat positiivsemaks muuta. See võib kõlada küll kuidagi jaburalt kulunud ja pigem tobeda väljendina (ma ei salli neid väga ja muigan, kui keegi miski diibi lausega suhtlusvõrgustikus taas lagedale tuleb), aga hetkel usun ma tõesti sellesse.
Muide, ma lihtsalt pean mainima, Kristel on tõeline käsitöö fänn ning harrastab korralikult kududa. Kas usuks seda niisama peale vaadates? Mina küll igatahes esialgu ei uskunud 🙂
Kui tekkis huvi Margareti poekesega lähemalt tuttavaks saada, siis uudista nende kodukat SIIN. Ps. Neil on hetkel käimas ka mõningad soodused, seega tasub pilgu peale heita.

 

0 Replies to “KRISTEL MARDISOO ja MARGARETIGA seksikalt vihma peletamas”

  1. Muusikuga kooselu ei ole tavaliselt kerge, eriti kui muusik on nii populaarne… Kristelit ja Tanelit oli kena vaadata, üks selline tormakalt kirglik ja teine nii rahustavalt malbe. Nii see väljapoole paistis ja nagu Tanel ise kinnitas, mõjutas Kristel teda uuesti kooli minema. Kindlasti oli palju muudki…Väga kahju, et nad ei suutnud kokku jääda..

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga