Staaride lemmik: disainer Sif Jakobs pani Eesti naised särama

Staaride lemmik: disainer Sif Jakobs pani Eesti naised särama

Kauaoodatud kevad on lõpuks kohal ning paistab, et uued algused ja helged energiad saavad taas vabalt voolata. Päikesepaistelisel õhtupoolikul transformeerus Nunne Boutique Hotelli restoran Âme uute trendide stardijooneks. Goldtime kutsus kauni seltskonna imelisele kevadpeole, kust õnnestus ka mul pika tööpäeva vältel läbi põigata. Mul on nii hea meel, et selle aja leidsin!

Otse Taanist saabunud auhinnatud ehtedisainer Sif Jakobs tõi endaga uued ehtevormid ja kirkad värvid ning Aljona Eesmaa komplekteeris sinna kõrvale rõivakomplektid, mis sel hooajal silmapaare haaravad. Kiirete päevakavade juures on oluline hoida oma stilistika läbimõeldult lihtsana kuid lisada maasikaks ikka alati ka üks efektne nüanss. Minule see mõte väga meeldib, sest kipun olema “alati jooksus” ehk pikad võttepäevad saatega nõuavad mugavat riietumist, aga samas tahaks ju kaamera ees ka efektne välja näha. Tihtilugu on vaja pärast võttepäeva mõnelt sündmuselt läbi põigata ning vahel on mul mõni aksessuaar või kleidike mahukasse kotti peidetud, et siis välimust värskendada.

Fotode autor: Andres Raudjalg

Teleprodutsendi Triin Luhatsi päev kulges hommikusest kiirest veebikoosolekust tähtsa kliendikohtumiseni ning sealt moeseeria pildistamisele. Modell Kätlin Hallik lükkas oma päeva käima joogaga ja sealt edasi tervisliku lõunaga, et sõbrannadele hiljutisi reisimuljeid jagada ning seejärel elukaaslasega kohtingul romantilist aega veetes. Mõlemad naised lõpetasid oma kiire päeva Goldtime’i peol efektselt särades. Iga rõivakomplekt sai otse lava prožektorivihkude all ilusa täienduse ehetega.  

„Sif Jakobsi loodud ehted on meie ehteperekonnas olnud juba alates 2017. aastast, aga mul on tänaseni nii selgelt meeles esimene kohtumine Sifiga suurel Müncheni ehtemessil, sest see oli justkui armastus esimeses silmapilgust. Need vormid ja värvid! Ma tundsin kohe, et Eesti naised hakkavad seda armastama ja nii ongi läinud,“ meenutab Goldtime’i ostjuht Aveli Kippari. Avelil on õigus, ka mina olen sellesse brändi aina enam kiindunud ning kannan Sifi loodud ehteid tihtilugu. Ja see kvaliteet! Minu ehted on olnud ka pärast aastaid kandmist endiselt tippvormis.

Sif on väga armastatud glamuursetel galadel ja on ehtinud punaste vaipade suuri staare nagu Lady Gagat, Miley Cyrust, Katy Perryt, Dua Lipat, Alesha Dixonit ning mitmeid teisi. „See on muidugi nii suur au, olla armastatud artistide ehtija suurtel sündmustel, aga tegelikult puudutab minu südant veelgi lähemalt see, et nad kannavad minu loomingut ka igapäevaselt oma vabadel hetkedel. See on see, mille jaoks olen brändi loonud – olla naiste enesekindlus igas hetkes tema päevas,“ räägib omanimelise ehtebrändi Sif Jakobs looja.

Goldtime usub, et sõnal on jõud ja nii graveeriti igale külalisele ehte peale mõni talle oluline ja väestav sõnum või märk, mida alati endaga kanda. Pärast mõningast nuputamist valisin sõnumiks “LOADED WITH LIFE” – see tõesti on nii mina ja minu olemus. Avastav, avatud, positiivne, siiras ja kirglik.

Lisaks oli sündmusel erakordne võimalus teha kõrvaauke, et mahuks kõrva paigutada kõik oma lemmikud kõrvarõngad ja suvele vastu astuda eriti efektses ehtesäras. Ma ei pidanud kiusatusele vastu ning olin teine, kes omale uued augud tegi. Kuidagi meenutas see sündmus mulle oma esimeste tätoveeringute tegemist, sest ka need on tehtud mõnusa peo sumina ja mõne kokteili saatel. Rokenroll ja naiselikkus võivad ju ka käsikäes käia, eksole!

Mahedahäälne Shira kandis külalised muusikalisele rännakule, mis ulatus Âme restorani ruumidest kaugemalegi ning õhtule eriliselt meeleoluka punkti pani Sif’i bingo, kus õnnenumbrid keerutasid külalistele välja tõelise kingisaju. Selleks ajaks pidin olema kahjuks juba lahkunud uuele saateklipi filmimisele, aga tõesti oli vahva õhtu sellegipoolest.

Mõningad stiilsed naised, kes veel pidu nautisid:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga