Kohvi limpsides Keeniasse!

Kohvi limpsides Keeniasse!

Kes mu blogi varem uudistamas käinud, teab, kuidas ma armastan kohvi! Kohv olgu must, ilma igasuguse piimata ja kvaliteetne! Seega rõõmustasin ma väga, kui Alexela mulle koostöö raames teatas, et nende kohvik-poodides on nüüd uus ja kvaliteetne 100% Arabica kohviuba. Mis te arvate, kas läksin kärmelt seda kohe proovima 😉

Fotoseeria jäädvustas Marten Martšenkov.

Kuna ma teen hetkel Dolce Vita telesaadet, siis tähendab see seda, et mööda Eestit reisimisi on palju ning tanklaid saab ka korralikult külastatud. “Luba endale pikem paus ning lase kohvi kergel ja aromaatselt maitsel end kaugetesse mõtetesse kanda. Kohv ei ole enam ammu ebamaine energiat süstiv jook. Selle nautimine peab olema lähedane elamus, mis ärgitab meele uutele seiklustele,” kirjutas Alexela turundustiim mulle kirjakeses ja no ma olen nii nõus! Kohvi joomine on justkui rituaal, osa hommikust, et päevale hea hoog anda või hetk lõunapausil, kus lihtsalt korraks kohvi saatel istuda ja lasta mõttel tühistele asjadele rändama minna. Niisiis, haarasin Alexelast kohvi ühel lõunapausil kaasa ja mulle väga meeldis selle mahe, pehme ja paitav mekk! Väga hea töö, Alexela ja Pauligi baristad, kohv on väga maitsev!

Muide, kohvi on kõige parem nautida just taaskasutatavast topsist ning mul on hea meel endaga topsi näol kaasas kanda Epp Maria Kokamägi õlimaali “Pärast etendust” (vaata teisi Eesti kunstnike teostega topse SIIN). Alexelas on käimas ka kohvikampaania, mis innustab nautima maitsvat ja kvaliteetset kohvi, koguma kokku digitempleid ning saama ägedaid kingitusi, mis päriselt ka on kasuks. Kõige tipuks võid võita veel ägeda reisi Keeniasse (yes please!). Tutvu kampaaniaga lähemalt SIIN.

Topsil Epp Maria Kokamägi õlimaal “Pärast etendust”.

Mul on ka Jüri Arraku pildiga tops olemas, selle kohta saab lugeda SIIT, aga hetkel kasutan ise Epp Maria Kokamägi pildiga topsi. Muide, tal on olnud peaaegu 90 näitust nii Eestis, Soomes, Rootsis, Iirimaal, Saksamaal, Tšehhis kui ka Pariisis. Kunstnik loob aktiivselt õlimaale, akvarelle, raamatukujundusi ning isegi teatri- ja kinokujundusi, seega saab tänu Alexelale vägeva teose omanikuks. Kui topsikesest üksi ei piisa, siis Haapsalus asub ka peregalerii Epp Maria Galerii, kus on üleval nii tema kui teiste pereliikmete looming.

Kuidas aga kohvi limpsides Keeniasse reisida, tasuta kohvi või omale ilusa kohvitopsi saab, seda loe kõike lähemalt SIIN. Seniks aga mõnusat vaatamist galeriist, mille Marteniga koos Alexela tarbeks Pärnu linnas jäädvustasime 🙂 Lisaks on mul Instagramis (SIIN) käimas loos, millest soovitan soojalt osa võtta.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga