FOTOSEERIA | Kevadballilt tikk-kontsadel randa turnima

FOTOSEERIA | Kevadballilt tikk-kontsadel randa turnima

 Tere taas! Kuna isiklikust elust pole mõtet suurt kirjutada (seda lihtsalt ei ole, kui välja jätta mõni sõbraga baariskäik), siis jätkan mõnuga outfit’ide ja moe teemadel. Kui kohati tundub ka mulle endale, et mu riidekapi avarused on põhjatud ja sealt leiab alati midagi uut, siis nii see tegelikult ei ole.

Päris mitmed teist teavad, et ma olen suur taaskasutuse fänn ja nii mõnedki mu lemmikud leiud pärinevad teise ringi poodidest. Minu enda asjad on väljas Tallinnas Sarapuu kirbukas, kust ka ise alati midagi vahvat leian ja koju vean. Hiljuti toimus seal Stellariumi ostupidu, kust leidsin nii mõnegi maiuspala. Näiteks see punane kleidike on Anne & Stiili peatoimetaja Mari-Liis Helviku boksist leitud. Maksin selle eest viieka ja otsustasin kohe pidulikule sündmusele viia.

Magasin kodus (see on mu lemmiktegevus lisaks söömisele) ja energia oli täiesti nullis, kui 15 minutit enne Eesti Kaubandus-Tööstuskoja kevadballi silmad taas lahti lõin. Otsustasin hetkega, et minus siiski on jaksu ballile minna ning haarasin kapist kiiruga kleidi, otsisin juurde kindlapeale sobivad aksessuaarid ja tellisin takso Estonia Kontserdisaali.

Olles kevadballi ja seal toimunud umbes tunnike nautinud, kirjutas mulle Kermo ja uuris, kas ma Katariina kaile päikeseloojangut pildistama tahan minna. No loomulikult tahan! See kai on üks mu lemmikuid kohti Tallinnas ja lisaks kõigele muule hea rand ka.

Jeffrey Campbelli tikk-kontsad mind sugugi ei seganud äärtel ja liivas turnimast ning kuna osutusin punase kleidiga seal selliseks vaatamisväärsuseks, siis otsustas Kermo loojangu asemel hoopis mind pildistada. Möödaminejad ja jalutajad tegid loomulikult humoorikaid märkusi. Üks vene rahvusest poiss soovitas mul mitte alla kukkuda, aga kuna ma keeles väga osav ei ole, siis pidi teine seltskond tema juttu mulle tõlkima. Nalja kui palju!

Ja kes Catwalki portaali ei loe, siis siin ka minult väike stiilinipp, mis suureks lemmikuks kujunenud – vahetage mustad sukkpüksid võrksukkade vastu. Minu lemmikud on beežid sukkpüksid, sest nad ei läigi ning on kenasti naha tooni. Kannan neid pea igal teisel pidulikul sündmusel.

Soengut ma ballile minnes teha ei jõudnudki. Kõige lihtsam viis paistis olevat juuksed patsi panna, sest siis loodetavasti pole nii eredalt näha, et ma polnud ammu juuksurisse jõudnud.

 

Mõned kaadrid ballilt endalt ka. Pean mainima, et ballil on kohane siiski kanda maani kleiti, aga kuna olin sinna läinud ainult moeshowd vaatama, siis ehk anti mulle andeks. Minu asendamatud saatjad on pidulikel sündmustel Kadri Kruusi käekotid, mis paistavad sobivat peaaegu kõigega 🙂 Nüüdseks olen neid omale hankinud kolm ja ei kahetse midagi.

 Koos ägeda naisega mustas – PR lady Helen Unt:
 Fashionistad peohoos. Ja ma ei saa parata, fännan ilueksperdi Reet Härmati H&Mi kollast kostüümi. Tõeliselt kevadine!
 Ning lõppu veel kaader kaunile Tallinna linnale Katariina kailt.
Fotod: Kermo Vahula, Erlend Štaub, Kalev Lilleorg

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga