TALLINN FASHION WEEK 2017: kuidas ma moemaratoniks valmistusin?

TALLINN FASHION WEEK 2017: kuidas ma moemaratoniks valmistusin?

 Suur neli päeva kestnud moemaraton Tallinn Fashion Week 2017 on selleks korraks läbi ning täna on hea aeg vaadata tagasi neile meeleolukale neljale päevale, mil sai tehtud päris mitmed intervjuud, valitud lemmikud ning kuuldud-nähtud kulisside taga toimuvaid seikluseid. 
Esimesed kaks pilti on võetud moenädala neljandal päeval ning üleval poseerin koos andeka ja crazy modelli Alexandra Elizabeth Ljadoviga. Tema stiilitunnetus, olek ja suhtumine on imekspandavalt lahe ja vaba ning kohati tundub nagu tegemist ei oleks eestlasega!
Too sillerdav roheline kleit ootas mul kapis kandmist juba suvest saati. Asosest soetatud ülepõlve saapad on mul olnud üks ägedamaid moeoste, sest nendega saab ka pikki tunde tantsu lüüa! Tobe oleks ju pärast neid kõiki show’sid koju minna, sest jalad valutavad. Mahukas nahast clutch on Merikh looming.
 Et kuidas mina selleks mölluks valmistusin? No esimene hetk oli see, kui kolmapäeval, mil moenädal algas ja Kuldnõela gala toimus, kapi ette astusin ja avastasin, et midagi pole selga panna. Pärast hetke mõtlemist meenus, et mul on ühed imevahvad kuldse läikega H&Mi püksid, aga sinna peale pole midagi panna. Niisiis seadsin sammud poe poole ja soetasin piisikese taskuraha eest (1 euro) hõbedase õlgu paljastava pluusikese ja voila! Mure sai murtud ja sammusin moemaratonile sillerdavalt vastu! See outfit sai ka kõige rohkem vastukaja ja kiidusõnu. 
 Kollane kott on vintage, kõrvarõngad soetasin Eurovisiooni lauluvõistluse ajal Rootsist ning kingad pärinevad Debenhamsist. 
 Esimesel päeval möllasime kolleeg Anu Saagimiga lava taga ning tegime intervjuud Kelpman Textile’i show’s üles astunud Piret Järvise ja juuksurite tiimi juhatanud Lauri Pedajaga. Kõik meie rõõmus töö ja vaev on nähtav Õhtulehe veebis ja tõeliselt vahva, et moenädala tiim meid aastast aastasse sinna möllama lubab.
 Teisel päeval haarasin kapist Debenhamsist soetatud Oasise tumesinise pintsaku ja sametist kleidi, mida saab kanda ka tuunikana. Lemmik nahkkott on Kadri Kruusi looming ning lakist Zara saapad tõi ema mulle Vilniusest.
 Pean tõdema, et see kvaliteetne Oasise sinine pintsak on mu viimase aja üks praktilisemaid oste. Selline asi võiks olla ilmselt iga naise kapis, sest sobib kanda nii töövestlusel, peol kui teksadega argipäevaselt.
 Postimehe Arteri ajakirjaniku ja moeeksperdi Kristina Herodesega fotoseina ees. Armastan tema siirust, empaatiat, kaasaelamist ning keelekasutust artiklites.
 Kolmandaks päevaks olin ma juba melust päris väsinud ja pikalt mõelda ei viitsinud – kapis ootas must kokteilkleit ja näppu läks Kadri Kruusi loodud kotike. Kuigi fännan palju Eesti moeloojaid, otsustasin sel korral ise oma kapi sisuga toime tulla ja mitte nende poole kleidikesi otsima minna 😀
 Musta ma enam väga palju kanda ei armasta ja kui vahel siiski seda juhtub, siis tuleb end ümbritseda ägedate värviliste ja kirevate inimestega! Vasakul modell Katarina Sarap ja paremal noor ja hull disainer Tim Bluz.
Fotod: Erlend Štaub ja Alar Truu

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga