Pöörane moemaailm: Moschino ja H&Mi kollektsiooni esitluspidu

Pöörane moemaailm: Moschino ja H&Mi kollektsiooni esitluspidu

 

Mulle meeldib, et elame sellisel ajal, kui moemaailm on läinud aina pöörasemaks. Reegleid ei paista enam väga olevat ja mida hullem ja huvitavam välja näed, seda rohkem massist erined. Massist erineda on loomulikult cool, noortepärane ja trendikas. Subkultuurid, Lasnamäe ja Kopli tänavapilt on moes! Ja oh, Sveta baaris näeb alles ägedaid tegelasi, keda vanalinnas hängides ehk niisama ei märkagi.

Mõni aeg tagasi oli mul rõõm pildistada Moschino ja H&Mi koostöös sündinud kollektsiooni. Endale mul soetada midagi ei õnnestunud, aga see-eest on mul vahvaid kaadreid toredast peost ja ilusatest riietest.

Tegemist oli reedeõhtuse üritusega. Olin nädalast üsna väsinud, aga pildistades sain kuidagi uut energiat. Olen üks neist inimestest, kes kunstist, teistest inimestest ja suhtlemisest ideid ja jaksu saab. Pärast üritust suundusin loomulikult edasi Tallinna ööellu muusikat nautlema – muusika on veel üks asi, mis mulle rõõmu pakub.

Niisiis, tutvuge mu lemmikute kaadritega peost! Kas oled ka endale mõne eseme Moschino kollektsioonist hankinud? Brändi loominguline juht Jeremy Scott on üks äge tüüp, kellest soovitan ka dokkfilmi ära vaadata (Jeremy Scott: The People’s Designer on üleval Netflixis).

 

 

 

 

Liilit Kirss, Helene Vetik, Anne Vetik
Ester Kannelmäe, Karolin Kuusik ja Liilit Kirss

Ise kandsin pildistamisel oma viimase aja lemmikuid nahkpükse ning mugavuse heaks Sangari poiste triiksärki ja Converse kuldseid nahast ketse.

Lauljannad Liina Ariadne ja Maian

 

DJ Electra
Youtuber Victoria Villig
Kristel Kont

 

Helen Adamson ja Gita Siimpoeg
Svetlana Agureeva
Ed Labetski ja Beatrice

 

Vasakul Kätlin Aasmaa ja keskel Kristi Pärn-Valdoja
Anu Saagim ja Tim Bluz
Kristina Pärtelpoeg

 

 

 

 

 

Lauljanna Laura Prits
Universali kohalik juht Leen Kadakas
Meigikunstnik Reet Härmat nägi cool girl välja mu Michael Korsi prille kandes.

 

Britta Talving
Kätriin Kübar ja Joel Juht

 

Ja lõppu üks lõbus kaader Heleni ja Gitaga, kui ka ise sain mahti kaamera ette astuda 😉

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga