Pandora glamuurne õhtusöök pani nautlema maitse- ja ilumeeled

Pandora glamuurne õhtusöök pani nautlema maitse- ja ilumeeled

 Mul on tõeline rõõm olnud viimasel ajal aina rohkem ja rohkem olla erinevatel ilu- ja moesündmustel ametliku fotograafi rollis, keda on kutsutud üritust jäädvustama just korraldajate poolt. Üks neist viimase aja meeldivamaid oli ehtebrändi Pandora pidulik õhtusöök restoranis Art Priori.
 Kolmekäiguline õhtusöök hõlmas kolme üllatust nii ilu- kui toidumaailmas, pakkudes Art Priori imemaitsvaid ja põnevaid toidukooslusi ning Pandora ehteüllatusi.
 Pandora ühed vast kõige kuulsamad on nende käevõrud, mille saab oma maitse järele kujundada ning vahetada vastavalt riietusele või tujule. Seda muidugi kui on piisavalt palju amulette kogunenud, mida kee peal vahetada.
 Lauas minu kõrval istunud kaunis näitlejanna Jekatarina Novosjolova rääkis, kuidas talle kunagi kallim neid kinkis nii, et kee muutus käe peal juba päris raskeks. Lõpuks kinkis ta komplekti noorele neiule edasi ning saab nüüd asjaga taas algusest peale alustada.
 Romantilise õhkkonna ja küünlavalgusega õhtusöök toimus kokku üheksale inimesele.
 Esimesena toodi lauale eelroog ning kõikide üllatuseks olid need toidu asemel hõbedased kõrvarõngad. Väga lõbus oli vaadata, kuidas naiste silmad särama lõid, mina loomulikult nende hulgas. Nälga me siiski ei jäänud ning toit serveeriti kohe pärast seda.
 Roogade mekkimise vahel nautisime kauni Lätist pärit tantsijanna etteastet, kes säras Pandora ehetes ning Läti moelooja Ameelija võluvates kleitides.

Need kõrvarõngad on tähelepanuväärsed, sest kannavad endas kuninglikku meeleolu, meenutades kunagi printsess Diana sõrmes olnud ja nüüd Cambridge hertsoginna valduses olevat sinise kiviga hinnalist kihlasõrmust.

Minu kaks lemmikut asja kõrvuti: eelroog boeuf à la tartare ehk veiseliga tartar ning säravate kivikestega kõrvarüngad. Neid mõlemaid tarbiks ma iga päev, aga böff kahjuks nii tihti minu menüüsse ei kuulu.

 Pearoaks oli imekaunis käevõru sillerdava ja vintage-stiiliga amuletiga Pandora talvekollektsioonist. Selle kõrvale nautisime kalakotletti koos kartulibüree ja imelise kuuma kastmega.

 Magustoiduks serveeriti õrnad ja jäiste kristallidega kaelaehted, mis näevad ühtaegu imelised välja, aga on nii tagasihoidlikud, et ei domineeri kandja üle. Ideaalsed stiilse ja tagasihoidliku eestlanna jaoks, kes hindab kvaliteeti.
Sel hooajal kutsub Pandora naisi üles märkama kõike imelist enda sees ja ümber, olema enda vastu aus ja elama elu täiel rinnal. Loomulikult tasub nii suuri kui väikesi saavutusi enda elus tähistada ning kaunid ehted on selleks suurepärane võimalus.

Jäise ja valge kõrval, nii nagu riietuses, vaatavad ka aksessuaaride trendid kalliskivide köitvate toonide suunas. Sõrme, kaela ja kõrva tasub libistada smaragdrohelise, sinise või punase pilkupüüdev kivikesega ehe.

 Laudkonna pilt koos host’ide ja õnnelikke külalistega, kes lahkusid kauni ehtekomplektiga sügistalvistest kollektsioonidest.
 Muide, ehteid toodi külalistele ette juhuslikult, aga kõik said kokku komplekti, mida sobib ideaalselt koos kanda.
 Stiilipunktid moeblogijale Lucine’ile, kes on üks väheseid, kes kannab ägedalt välja vanaema stilis bareti.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga