Näitleja Mari-Liis Lill ajakirjale Pulss Tallinn

Näitleja Mari-Liis Lill ajakirjale Pulss Tallinn

 Suve lõpunädalatel avanes mul võimalus ajakirjale Pulss Tallinn pildistada järjekordne kaanepilt. See oli järjekorras minu kuues ajakirja kaanepilt ning Pulsile kokku neljas (muide, olen pildistanud ka ühe album-coveri). Seekord oli kaamera ees näitleja Mari-Liis Lill ning tema pildistamine oli minu jaoks väga huvitav ja üsna mitmekesine.
 Mari-Liis eelistas naturaalseid pilte ning meiki, seega ei olnud tal peal tugevat krohvi ning mina andsin parima, et tabada tema ehedaid emotsioone. Fotodel eelistas ta olla pigem tõsine ning kui peatoimetaja Tõnu Pedaru võttele saabus ja kostis, et kaanele paneme naeratava kaadri, siis oli vaja eelmised tõsised kaadrid unustada ning hakata naeru püüdma.
 Katsetatud sai erinevaid kohti ning nurki. Alustasime pildistamist Kalamaja pargis, kus talle rattaga sõitmas ja jalutamas meeldib käia ning liikusime edasi Lennusadamasse ja Patarei vangla territooriumile. Kõndinud teel Lennusadama poole mööda ajalehte lugenud mehest, küsisin, kas võime tema kõrval mõned kaadrid teha. Mees ei lasknud end sugugi häirida ja ei pand pahaks ka seda kui näitlejanna vahepeal tema lugemisel olevaid artikleid piilus.
 Ilmaga oli tõeline vedamine. Kui muidu puhusid natukene jahedamad sügistuuled, siis päike lõõmas soojenduseks juurde. See muidugi raskendas meie kaanepildi saamist, sest lauspäikese käes pole just hea portreed pildistada.

 Pilguheit ajakirja kaanele ja sisse:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga