Mood ei sea reegleid: RIPS by Beatrice FENICE

Mood ei sea reegleid: RIPS by Beatrice FENICE

Hubases Tallinna vanalinna šampanja-lounge`is MULL toimus kollektsiooni RIPS by Beatrice FENICE värvikas esmaesitlus, mida mul oli rõõm pildistada. Toon teieni mõningad hetked seltskonnast ja moelavalt.
Noor ja crazy moelooja Tim Bluz saabus show’le modellist õe saatel.
Uue kollektsiooni esitluse tõi publikuni ilubränd RevitaLash, mille tootevalikus on ülemaailma tunnustatud tooted ripsmete-, kulmude- ja juustekasvu soodustamiseks. Saan lõpuks ka ise seda katsetada!
Rõivakollektsiooni nimi on RIPS by Beatrice FENICE – Rips tähendab eesti keeles ripsmekarva, kuid kirjeldab ka inglise keeles ideaalselt sarja aluseks olevat mõtet – inspiratsiooni on saadud erinevatest ajastutest, tekstuuridest ja tekstiilidest, mis tunduvad olevat oma kontekstist välja rebitud ja mida on omavahel kombineeritud viisil, mis annab neile uusi funktsioone.
Beatrice ise ütleb oma kollektsiooni kohta: “Me elame imelisel ajal, mil mood ei sea meile reegleid, mis on õige ja mis vale”. Beatrice FENICE armastab sama rõivakollektsiooni raames segada erinevaid tekstuure ja ideid, kasutada kallist siidi ja ühildada seda hoopis jämedakoelisemate materjalide taaskasutatud tükkidega. Iga ese on unikaalne ja käsitsi valmistamise tehnoloogia ei lase ühelgi esemel olla teise ideaalne koopia.
RIPS räägib ka valust ja haavatavusest, mida mõistavad kõik inimesed ning pean tõdema, et seda valu ja süngust andis Beatrice ideaalselt edasi.
Kollektsioon RIPS on tema jaoks neljas. Viimati esitles Beatrice oma kollektsiooni FENICE aastal 2013 Tallinn Fashion Week`il.
Hubases ja värvikas keskkonnas toimunud moepidu oli igati vahva ja meeleolukas, pärast show’d rokkis laval California rokkbänd The Pullmen ning sai mekkida imelisi roogi ja veine.
Anne Metsis ja Merit Boeijkens
Kaunis Beatrice pärast moe-show’d.
Stiilimuusa ja ajakirjanik Stella K. Wadowsky lisas üritusele luksuslikku bling’i.
Olukorral hoidis silma peal selline minikiskja, kes koheselt ka minu südame võitis. Meeleldi oleks ta kaissu haaranud ja kodu poole jalutanud 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga