MEISI KATSETUSED ILUMAAILMAS: happega näo kallale

MEISI KATSETUSED ILUMAAILMAS: happega näo kallale

 Ma olen üks neist, kes leiab, et ta on alati 21 ja ei kavatsegi vanemaks jääda ja oma passis olevat numbrit uskuda. Lihtsalt ma ei tunne, et ma saaks varsti 30 ja peaksin olema tõsine ja kaalutlev inimene, kes ei seikle ega tee vahepeal pidagi üleannetut. Paistab, et ka mu lähedased ja sõbrannad on sellised, kõik natukene omamoodi kreisid. Muide, minu emal paistab olevat aga uus noorus peale tulnud, ta on ohtralt kaalu langetanud ja särab nagu, khm, 30aastane.
 AGA! Nagu juuresolevalt pildilt näha, ei usu minu nahk sellesse, et olen 21aastane ja hakkab tasapisi vananemise märke näitama. Pikad õhtud väljas ja vähene uni lööb kohe välja ning eriti just laubal ja silmade juurdes hakkavad tekkima kortsukesed (oh dziisas ma ei usu, et ma seda siia kirjutan praegu, aga okei). Lisaks olen viimastel aastatel hakanud kandma palju meiki. Ühesõnaga otsustasin võtta vastu pakkumise minna proovida ilumessil Ilu Sõnum ära näohoolduse nimega PRX-T33, mida pakkus VIP Medicum. Mida ma siis oma õrna inglinäoga teha lasin?
  Protseduuri eesmärgiks on näo, kaela, dekolteepiirkonna ja käte intensiivne noorendamine. Nagu selfie‘lt näha, siis tõmbas korralikult trimmi. 

Preparaadi koostiseks on 33% trikloroäädikhape ja vesinikperoksiid, see ei näe ette taastusaega ning sain samal õhtul kohe Tallinn Fashion Weekile tatsata. Mul küll ei soovitatud meiki pärast peale visata, aga noh, ma pole veel selliseks suureks sündmuseks valmis, et nö palja näoga üritusele minna. Preparaadi komponendid toimivad rakutasandil, mille tulemusena saavutatakse lifting-efekt ning paraneb naha toonus, kaovad armid, striiad ja postakne. Protseduuri võib omale lasta teha nii 12aastane kui 50aastane. Alguses puhastati mu nahk ning seejärel kanti masseerides peale PRX-T33 kuni selle täieliku imendumiseni. Tunda oli kerget pitsitust siin ja seal ning mingi aeg käis näost üle kuumalaine. Midagi häirivat selles tundes ei olnud, pigem oli huvitav ja mõnus ning pabistasin oma täitsa esimese hoolduse üle ilmaasjata. Lõpuks puhastati nägu ning kanti peale niisutav kreem.

 Terve õhtu tundsin, kuidas mu nägu oleks justkui kummist ja trimmi end tõmmanud, tahtsin pidevalt seda katsuda. Koju jõudes tegin kiirelt mõned meigivabad pildid, et tunnet ja hetke jäädvustada. Mõned päevad hiljem hakkas nägu kestendama. Kreemitan küll korralikult, see korraks pani üllatuma, aga siis meenus, et lugesin Ilugurust, et seda võib juhtuda. Igatahes käisin veel It’s Skin kooriva geeliga näo üle ja kõik oli taas mõnna. Kokkuvõttes, kui sa ilusüstide pooldaja ei ole, aga siiski tahad natuke leebemal viisil nahka uuendada, tasub seda proovida. Sean sammud varsti taas VIP Medicumi poole, et mõned hoolitsused veel nautida. Rohkem infot protseduuri kohta leiab siit.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga