Lõputu armastus ehete ja parfüümide vastu

Lõputu armastus ehete ja parfüümide vastu

 Ühel mõnusal kolmapäeva hommikul kogunesid stilistid, blogijad ja muud moejanulised Solarise ehtepoodi Goldtime, et tutvuda sügiseste moetrendidega ehete maailmas. Loomulikult olin end kohale sättinud ka mina, sest mul ei saa kunagi küllalt ei kohalikust disainist ega kuulsatelt brändidelt pakutavast.
 Ehted rändavad minu kogusse kõiksugu erinevatest paikadest. Näiteks alati kui käin reisil, olen võtnud eesmärgiks midagi mälestuseks kodumaale kaasa osta. Nii rändas minuga Horvaatiast Eestisse vintage-stiilis ülekullatud hõbesõrmus suure kollase kiviga, mis on praeguseks üks minu lemmikuid sõrmuseid. 
 Kuldne ja ilus Bulova käekell leidis oma tee minu juurde läbi teise ringi kaupluse ning praegu väga trendikas kuldkett ripatsiga on ilus kingitus kallilt vanaemalt. Seda ma ilmselt ei võta enam kunagi kaelast, sest märgib minu jaoks erilise etapi algust elus, kui olen pidanud langetama tähtsaid otsuseid ja enda õlule võtnud suuri vastutusi. Rohelise kiviga kõrvarõngad pärinevat Pi-Ret Jewelry kollektsioonist.
Goldtime’i hommik viis minu pilgu värsketele fashion-radadele, tutvustades Solarise poekeses uusi leide Calvin Kleini, Nomination Italy ja Eesti Ehtedisaini uuest kollektsioonist. Läbi suure õnne ja rõõmu leidsid minu juurde tee ja saavad edaspidi ohtralt armastust ja hoolt imekaunis minimalistlik Calvin Kleini ja Nomination Italy käeehe. Viimase kinkisin oma kõige kallimale, et siis endale ise lülidest uus ehe kokku panna, et tulevikus ühtekad olla saaks 🙂
Ei saa unustada ka parfüüme! Need on ju need võlulõhnad, mis enne koduuksest välja astumist loovad teatud meeleolu ja aura. Kas soovin täna vanilli, roosi või maheda puidu järele lõhnata, oleneb kõik tujust! Hiljuti lisandus tänu Sirowa Eestile minu väiksesse kollektsiooni Calvin Kleini parfüüm Obsessed, mis purustab ja segab soorolle – naiste parfüümi on kaasatud maskuliinse Fougère’i traditsiooniline hõng ja meeste parfüüm ülistab musta vanilli. Lõhna kõiki tasandeid läbistab ambrox, lisades puhta ja kaasaegse hõngu.

Fotod: Erlend Štaub ja Meisi Volt

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga