Angeelika Kang ja Mari-Liis Ilover sügise moe maiuspalu kandmas

Angeelika Kang ja Mari-Liis Ilover sügise moe maiuspalu kandmas

Nagu näha, siis rõivaid ja ajas muutuvat moodi armastan ma jälgida. Eelmisel nädalal viis mu teekond koos kaameraga Debenhamsi poodi, kus toimus moegurude seltsis mõnus moelõuna. Meid tervitas andekas stilist Merit Boeijkens, kes on oma stiiliga inspiratsiooniks ja eeskujuks ilmselt paljudele. Saime imetleda just tema kokku pandud komplekte, silmas pidades sügis-talviseid suundi.

Imemaitsvad snäkid valmistas meile Mari-Liis Ilover ja magusa makroonikuninganna Angeelika Kang-Osula. Tegusad naised astusid üles ka modellide rollis, et esitleda kolme komplekti, millega sel hooajal hätta ei jää ei kontoris, teel teatrisse kui pidulikul sündmusel.
 Angeelika, Merit, Mari-Liis ja pisike seltskonnahing Nööp.
 Sel hooajal on suur teema punane värv oma mitme varjundiga ning ei eksi, kui riietada end peast jalatallani punasesse või kasutada hoopis bordoo tooni. Muide, Debenhamsist lendas ka minu kappi üks uus säravpunane kleit.

 Kui armastad tagasihoidlikku riietumisstiili, siis tasuks ehk rohkem panustada huvitavatesse käekottidesse. Praegu leidub neid igasugu mustrite ja ägedate laiade õlapaeltega. Mina isiklikult eelistan konkreetse vormiga kandilisi kujusid.

 Igapäevarõivastuses on lahe riietuda kihiliselt, nii on kerge jakikest siseruumis ära võtta ja soojem on ka. Siin ideaalne näide sellest, kui äge on õhuline kleit või tuunika teksade peal.
 Ilmselt esimene, kes mind seljakottide vaimustusega nakatas, oli Stella K. Wadowsky, nii et nüüd ajan ka mina poekestes taga mugavaid kotte, mis jätavad käed vabaks, aga näevad pilkupüüdvad välja.
 Paistab, et Debenhamsi enda kaunitarid eelistavad mustvalget! Sellega ei eksi kunagi, eriti kui riietuses mõni põnev detail ja kvaliteetne kangas. Näiteks selle valge triiksärgi pistaks ma kohe omale selga.
 Litrid ja sära ei näita vaibumise märke ja sombusel sügispäeval on see ainult rõõmuks.

 Jalanõud lähevad sügisel mugavamaks ja madalamaks. Ülerõivad on pigem oversized mõõtu.
 Kui peaksid sel hooajal soetama ühe pluusi, siis võiks see olla põnevate käistega ja mänguline.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga